بیمه تکمیلی رانندگان چه شرایطی دارد؟

بیمه تکمیلی رانندگان انجام می شود،رانندگان عضو بسیار آسیب پذیر جامعه هستند با توجه به شغل بسیار سخت و حادثه های فراوان در این قشر باید تمام تلاش مسئولین حمایت از آن ها باشد.

جهت دانلود اپلیکیشن رانندگان نت بار کلیک کنید.(سالن اعلام بار رانندگان سراسر کشور)

بیمه تکمیلی رانندگان چه شرایطی دارد؟

ارتباط با کارشناسان نت بار 45175-021

 

بیمه چیست؟

بیمه در هنگام وقوع اتفاقات ناگوار می تواند جلوی ضرر مالی شما را بگیرد به هنگام وقوع حوادث ناخوشایند می توانیم روی بیمه ای که شده ایم حساب باز کنیم.بیمه ها دو دسته می باشد بیمه امول و بیمه اشخاص .بیمه اشخاص به صورت حوادث،عمر،درمان و بیمه اموال نیز دارای دو بخش اتومبیل و آتش سوز می باشد.

بیمه درمان

بیمه ها اصولا دو مدل هستند 

 • تکمیلی
 • دولتی
بیمه دولتی

هر دولت در هر کشوری باید برای مردم خود سیاست های بهداشت و درمانی را اجرا کند تا مردم در پرداخت هزینه های درمانی خود دچار مشکل نشوند نمونه ای از این بیمه ها بیمه تأمین اجتماعی،بیمه سلامت و…

بیمه تکمیلی

بعضی از هزینه های درمان هستند که بیمه های دولتی آن را پوشش نمی دهند و اکثر سازمان ها و شرکت ها این نوع بیمه را به کارکنان خود ارائه می دهند.جراحی ها،آزمایشات،دندانپزشکی و درمان های دیگر تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفته می شوند و تا سقف مشخص شده به کارکنان بازگردانده می شود.

با توجه به اینکه حمل و نقل اساسی ترین شغل در جامعه بشری می باشد و رانندگان در این حوزه بیشترین صدمه را خواهند دید با توجه به اتفاق ها و حوادث ناگواری که ممکن است در جریان حمل بار برای آن ها به وجود آید.تاکنون که صحبتی از بیمه تکمیلی رانندگان نبوده اما هم اکنون زمزمه هایی از طرح بیمه تکمیلی برای رانندگان برون شهری به گوش می رسد.

 بیمه تکمیلی کامیونداران رایگان می باشد و جهت ثبت نام رانندگان کامیون بیرون شهری شرایط و ضوابطی اعمال شده است که رانندگان جهت صدور این بیمه نامه باید دارای کارت هوشمند باشند.

این مدارک شامل
 • شماره شبا بانکی راننده کامیون
 • کارت ملی راننده کامیون
 • شناسنامه راننده کامیون
 • شناسنامه و کارت ملی همسر کامیوندار
تعهدات بیمه به کامیونداران
 •  تعهدات پایه تا سقف ۷ میلیون تومان
 •  تعهدات تخصصی مانند جراحی قلب تا ۱۴ میلیون تومان
 •  هزینه‌های سرپایی نوع اول مانند سونوگرافی و انواع اسکن‌ها تا ۵۰۰ هزار تومان
 •  هزینه‌های پاراکلینیکی سطح ۲ مانند اسپیرومتری و جراحی سرپایی تا ۳۰۰ هزار تومان
 •  هزینه‌های عمل لیزیک و رفع عیوب انکساری چشم تا سقف یک میلیون تومان
 •  هزینه آمبولانس درون‌شهری تا ۱۰۰ هزار تومان
 •  هزینه آمبولانس برون‌شهری تا ۱۳۰ هزار تومان

همانطور که میدانیم بیمه های تکمیلی انفرادی و یا گروهی هستند جهت بیمه شدن ابتدا رانندگان کامیون و همسرانشان بیمه می شوند و پس از آن سایر اعضای آن ها بیمه خواهند شد.

هر دوماه یکبار به مدت یک هفته سایت ثبت‌نام باز و امکان ثبت‌نام افراد جدید با هماهنگی فراهم می‌شود.

میزان افراد ثبت نام شده

مدیرکل دفتر حمل‌ونقل کالا اظهار داشت: با توجه به گزارش دریافتی از سایت ثبت‌نام بیمه تکمیلی رانندگان تاکنون تعداد ۳۹۸ هزار نفر از رانندگان به همراه افراد تحت تکفلشان جمعا به تعداد ۹۰۹ هزار و۸۵۰ نفر تحت پوشش بیمه تکمیلی رانندگان قرار گرفته‌اند.

 بر اساس اعلام شرکت بیمه‌گر اکنون بیش از چهار هزار ۳۸۶ مرکز درمانی طرف قرارداد در سراسر کشور، خدمات درمانی به رانندگان ارائه می‌دهند که مشخصات آنها به آگاهی صنوف رانندگان و کامیون‌داران کشور جهت اطلاع‌رسانی به رانندگان رسیده است.

ثبت نام بیمه تکمیلی راننده کامیون

متقاضیان گرامی می توانند برای کسب راهنمایی درمورد نحوه ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان در www.Irtusan.ir سایت ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان و مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان کامیون ، از طریق شماره تلفن های موجود با کارشناسان تماس بگیریند، کارشناسان تمام مراحل ثبت نام بیمه تکلمیلی را به صورت تلفنی برای شما انجام خواهند داد.

جهت دریافت مشاوره جهت ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان با شماره 9099071614 بدون پیش شماره تماس بگیرید.

بیمه تکمیلی رانندگان چه شرایطی دارد؟

,

پست های مرتبط

1 دیدگاه. Leave new

 • وقتی برای رانندگان شامل دندان پزشکی و دارو نمی‌باشد برای این قشر ارزش نداردو فقط یک اسم است

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

5 × سه =

فهرست