بازارگاه الکترونیکی حمل بار رونمایی شد

بازارگاه حمل و نقل امروز با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی رونمایی شد.

در حاشیه سومین نمایشگاه حمل و نقل با برگزاری مراسمی نت بار به عنوان برترین بازارگاه و بازارگاه الکترونیکی توسط محمد اسلامی معرفی گردید که همراه با لوح سپاس و کسب تندیس بود.

محمد میرزایی منش مدیرعامل نت بار طی مصاحبه ای با خبرگزاری ایلنا به کد خبری 703992 مورخ 1397/09/25 گقت:در حال حاضر از 12 فاز سامانه نت بار یک فاز آن به مرحله اجرا رسیده است که می توانیم با راه اندازی سامانه هوشمند حمل بار نت باراستانداردهای این حوزه را به استانداردهای بین المللی نزدیک کنیم.

کسب تندیس برترین سامانه هوشمند حمل بار

بنیان گذار نت بار ادامه داد:شرکتها و صاحبان صنایع می توانند اعلام بارهای سراسر ایران را در این سامانه ثبت نمایند و قیمت هوشمند ارائه شده از سوی این سامانه را مشاهده نمایند.

میرزایی منش گفت:رانندگان برای استفاده از خدمات این بازارگاه باید اپلیکیشن رانندگان نت بار را داشته باشند تا بتوانند بارهای سراسر ایران را مشاهده نمایند و بارهای منتخب خود را از طریق این سامانه حمل کنند.

وی در ادامه افزود:ایجاد بازارگاه های الکترونیکی در جهت حذف دلالان و واسطه گران این صنعت می باشد و هیچ گونه هزینه ای به فعالان این صنعت تعلق نمی گیرد.

مدیر عامل نت بار در ادامه اظهار داشت:رقیبی برای باربری نیستیم و تمامی قیمت های هوشمندی که کاربران از سامانه دریافت می کنند براساس تن بر کیلومتر محاسبه می شود و تمامی ضوابط در این زمینه رعایت می گردد.

مدیرعامل برترین بازارگاه الکترونیکی ادامه داد:در حال حاضر چهار هزار و 500 راننده عضو فعال نت بار هستند و با اشاره به مشکلات رانندگان گفت:مشکلات رانندگان محدود به بارنامه،نرخ لاستیک و کمیسیون نمی باشد بلکه مشکل اساسی رانندگان به ویژه رانندگان ترانزیت مشکل امنیت است که باید دولت به این حوزه توجه ویژه ای داشته باشد.

بازارگاه الکترونیکی حمل بار رونمایی شد

بازارگاه الکترونیکی حمل بار رونمایی شد
                                             جهت مشاهده مصاحبه فوق وارد سایت خبرگزاری ایلنا  و عصر خودرو شوید.
, ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

19 − 12 =

فهرست